Zakończenie projektu „Indywidualizacja procesu nauczania w kl. I- III SP na terenie Gminy Jasło”

Dodano: 06.08.2013
We wszystkich szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jasło zakończono realizację projektu współfinansowanego przez Unię Europejską pod nazwą „Indywidualizacja procesu nauczania w kl. I- III SP na terenie Gminy Jasło”.

We  wszystkich  szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jasło zakończono realizację projektu współfinansowanego przez Unię Europejską pod nazwą „Indywidualizacja procesu nauczania w    kl. I- III  SP na terenie Gminy Jasło”.

W ramach projektu obejmującego kwotę  232 773,18 zł zakupiono pomoce dydaktyczne za kwotę 134 992,08 zł oraz przeprowadzono  zajęcia  edukacyjne dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, trudnościami zdobywaniu umiejętności matematycznych, z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z wadami postawy i zajęcia logopedyczne. Łącznie przeprowadzono we wszystkich szkołach  1985 godzin zajęć  wyrównawczych za kwotę  97 781,10 zł.

W zajęciach uczestniczyło  251 dzieci.