Projekt „Indywidualizacja procesu nauczania w kl. I - III SP na terenie Gminy Jasło”

Dodano: 18.10.2012
We wszystkich szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę Jasło, rozpoczęto realizację projektu współfinansowanego przez Unię Europejską pod nazwą „Indywidualizacja procesu nauczania w kl. I - III SP na terenie Gminy Jasło”.

We  wszystkich  szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jasło rozpoczęto realizację projektu współfinansowanego przez Unię Europejską  pod nazwą „Indywidualizacja procesu nauczania w  kl. I - III  SP na terenie Gminy Jasło”.

W ramach projektu obejmującego  kwotę  239887,00 zł w całości finansowanego ze środków europejskich przeprowadzone będą  zajęcia  edukacyjne dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, trudnościami zdobywaniu umiejętności matematycznych, z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z wadami postawy i zajęcia logopedyczne. Łącznie planuje się przeprowadzić w wszystkich szkołach  1985 godzin zajęć  wyrównawczych za kwotę  97 781,10 zł.

W zajęciach uczestniczyć będzie  251 dzieci.

W ramach projektu dokona się także zakupu  pomoce dydaktycznych potrzebnych do realizacji w/w  zajęć edukacyjnych.