Warsztaty rękodzieła plastycznego

Dodano: 29.08.2013
W dniu 20.08.2013 r. odbyły się warsztaty plastyczne, które zostały zorganizowane przez Świetlicę Młodzieżową i Filię Gminnej Biblioteki w Warzycach.

W dniu 20.08.2013 r. odbyły się warsztaty plastyczne, które zostały zorganizowane przez Świetlicę Młodzieżową i Filię Gminnej Biblioteki w Warzycach.

Na zajęciach tych dzieci wykonały ozdobne pudełeczka oraz kartki okolicznościowe.  Prace wykonane przez dzieci zostały barwnie ozdobione, można by rzec niepowtarzalnie.

Mimo upału jaki towarzyszył nam wszystkim tego dnia to  dzieci chętnie wzięły udział w tych zajęciach. Wszyscy uczestnicy zajęć   miło i aktywnie spędzili czas. Na koniec zajęć wszyscy stanęli do wspólnej fotografii i zostali nagrodzeni słodką czekoladą.

Jadwiga Zając