Konkurs muzyczny "Śpiewać każdy może"

Dodano: 08.10.2013
W sobotę, 05.10.2013 r., odbył się w świetlicy w Warzycach konkurs muzyczny zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle.

W sobotę, 05.10.2013 r., odbył się w świetlicy w Warzycach konkurs  muzyczny zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle.

Na konkurs ten przybyli uczestnicy z różnych świetlic naszej  gminy. Wszyscy zaprezentowali wysoki poziom wokalno muzyczny. Jednak uzasadniona rywalizacja wprowadziła wśród uczestników konkursu odrobinę adrenaliny, adrenaliny pozytywnej. Wszyscy miło spędzili ten czas, poznając się i wymieniając swoje uwagi. Konkurs przebiegł w miłej i sympatycznej atmosferze. Jury w składzie: Maria Owsiak radna Warzyc,  Monika Twarduś dyrygent chóru w I  LO w Jaśle, Marta Filip pracownik GOK Jasło miało trudny wybór  aby wyłonić zwycięzców.

Po owocnych obradach zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu muzycznego  „Śpiewać każdy może”.  Tak więc:
  • I miejsce zajęła   Oliwia Hap z Chrząstówki,
  • II miejsce zajęła Paulina Pawluś  z Warzyc,
  • III miejsce zajęła Alicja Baran  z Wolicy.

Jury przyznała dwa wyróżnienia dla wokalistek Gabrieli Walczyk  z Wolicy  oraz dla Natalii Bąk z Niepli.

Reszta uczestników została nagrodzona za udział  upominkami oraz wszyscy otrzymali na pamiątkę dyplomy konkursu.

Wszystkim uczestnikom gratuluję  i zapraszam za rok.

Jadwiga Zając

Fotorelacja: