Pro - Familia zaprasza na turniej

Dodano: 12.11.2013
Pro - Familia zaprasza na turniej. 24 listopada odbędzie się XIV Edycja Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju Niepodległości w Piłce Siatkowej Pro - Familia CUP 2013. Mecze rozgrywane będą w miejscowościach Wojaszówka - powiat krośnieński i Niepla - Gmina Jasło.
Pro - Familia zaprasza na turniej. 24 listopada odbędzie się XIV Edycja Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju Niepodległości w Piłce Siatkowej Pro - Familia CUP 2013.
Mecze rozgrywane będą w miejscowościach Wojaszówka - powiat krośnieński i Niepla - Gmina Jasło.

Najlepsze drużyny otrzymają nagrody: piłki siatkowe Mikasa 300, puchary, grawerowane puchary szklane, dyplomy.

W turnieju weźmie udział 16 drużyn z Polski, Ukrainy, Węgier, Słowacji.

Komunikat organizacyjny znajduje się TUTAJ

Zapisy przyjmuje Prezes T.S.Pro - Familia Jerzy Kaleta pod nr tel.: 511496054 i  134385095.

Więcej informacji: www.pro-familia.net