Dodano: 12.11.2013
Delegacja z Gminy Jasło wzięła udział w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Jaśle.
Delegacja z Gminy Jasło wzięła udział w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Jaśle.

W tym roku minęło 95 lat od dnia, gdy Polska po 123 latach niewoli  odzyskała niepodległość. 11 listopada 2013 r., po uroczystej mszy świętej obchody zakończono przy Grobie Nieznanego Żołnierza w jasielskim parku, gdzie odbył się apel pamięci a delegacje złożyły wiązanki kwiatów.

Hołd  bohaterom  oddali także przedstawiciele Gminy Jasło -  Stanisław Pankiewicz Wójt Gminy Jasło i Jan Lazar Zastępca Wójta.