Mikołajkowy Festiwal Piosenki "Droga Do Gwiazd"

Dodano: 20.12.2013
Dnia 12.12.2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce odbył się Mikołajkowy Festiwal Piosenki ,,Droga do gwiazd’’.

Dnia 12.12.2013 roku w  Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce odbył się Mikołajkowy Festiwal Piosenki ,,Droga do gwiazd’’.

Na scenie wystąpiło 61 wykonawców, w tym soliści, duety i zespoły wokalne, dzieci z przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów.

Dużym sukcesem zakończył się występ uczennic z naszej gminy: Oliwii Hap z klasy II gimnazjum z Zespołu Szkół w Szebniach, która w swojej kategorii zajęła I miejsce oraz Pauliny Pawluś z klasy V z Zespołu Szkół w Warzycach, która również w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych zajęła I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!

Wioletta Zygmunt