Biblioteka jak pracownia ozdób świątecznych

Dodano: 31.12.2013
W czasie oczekiwania na wizytę św. Mikołaja i Święta Bożego Narodzenia najmłodsi czytelnicy mogli spędzić piątkowe popołudnia na warsztatach organizowanych w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.

W czasie oczekiwania na wizytę św. Mikołaja i Święta Bożego Narodzenia  najmłodsi  czytelnicy mogli spędzić piątkowe  popołudnia na warsztatach organizowanych w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.

Grudniowe spotkania to czas gdy biblioteka zmieniła się w prawdziwą pracownię ozdób i dekoracji  świątecznych.  Dzięki własnoręcznie wykonanym cudeńkom młodzi artyści mogli stworzyć nastrojowy klimat w swoich domach.

Gwiazdki, bombki metodą origami, pachnące lasem stroiki czy miniaturowe choinki  można było w tym sezonie  własnoręcznie wykonać na zajęciach z cyklu ,,W Pomysłowie”.   Jak co roku czytelnicy mogli podziwiać też  dekoracje świąteczne i  oryginalne ozdoby wykonane przez dzieci i bibliotekarzy, a wystawione „dzieła” mogły stać się prawdziwą świąteczną inspiracją.

Spotkania z cyklu „W Pomysłowie” będą kontynuowane w 2014 r.
Zaczynamy już po feriach zimowych!

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach plastyczno-literackich i głośnym czytaniu książek.

A. Jeleń