VI Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło

Dodano: 04.03.2014
W sobotę 1 marca br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się VI Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło.

W sobotę 1 marca br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się VI Turniej  Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich  o Puchar Wójta  Gminy Jasło.

W turnieju wzięło udział  5 drużyn z  Szebni, Wolicy, Warzyc, Osobnicy i Gorajowic.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym.  Po zaciętych i wyrównanych  meczach, które stały na wysokim poziomie,   zwyciężyła drużyna  z miejscowości  Osobnica.

Końcowa klasyfikacja  turnieju przedstawia się następująco:

1.       Osobnica
2.      Wolica
3.      Warzyce
4.      Szebnie
5.      Gorajowice

Zwycięska drużyna otrzymała  okazały puchar.  Dodatkowo wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe (piłki siatkowe).

Organizatorzy przyznali również  indywidualne wyróżnienia dla Bartosza Pyznara  z Osobnicy  - najlepszego zawodnika turnieju.

Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem. Odbywał się w miłej i sportowej atmosferze. Zawodnicy  wykazywali wysokie umiejętności  i z wielkim zaangażowaniem walczyli na boisku.