Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dodano: 01.07.2014
A A A
Rok szkolny 2013/2014 zakończony - były kwiaty, dyplomy i nagrody. Po długich miesiącach wytężonej pracy dla społeczności szkolnej nadszedł ten od dawna upragniony czas - WAKACJE.
Rok szkolny 2013/2014 zakończony - były kwiaty, dyplomy i nagrody. Po długich miesiącach wytężonej pracy dla społeczności szkolnej nadszedł ten od dawna upragniony czas - WAKACJE.






We wszystkich szkołach z terenu gminy Jasło odbyły się uroczystości związane z oficjalnym zakończeniem roku szkolnego. Wójt Gminy nagrodził najlepszych uczniów z poszczególnych klas, sportowców oraz laureatów konkursów.






Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy a wszystkim życzymy miłych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.


  • Szkoła  Podstawowa  Nr 2 w Osobnicy

Wiktoria Szeląg - najlepszy uczeń w klasie I
Norbert Szeląg -  najlepszy uczeń w klasie II 
Zuzanna Konik - najlepszy uczeń w klasie III
Gabriela Dybaś - najlepszy uczeń w klasie IV
Aleksandra  Brągiel  - najlepszy uczeń w klasie V
Anna  Stygar - najlepszy uczeń w klasie VI

Norbert  Turek - najlepszy sportowiec

  •  Szkoła  Podstawowa  w  Niepli

Klaudia Szerląg  - najlepszy uczeń w klasie I              
Aleksandra  Mach - najlepszy uczeń w klasie II
Michał Gałuszka - najlepszy uczeń w klasie III
Paulina Rozmus - najlepszy uczeń w klasie IV
Adrian Dunaj - najlepszy uczeń w klasie V
Joanna Owsiak - najlepszy uczeń w klasie VI

Piotr Bieszczad  - najlepszy sportowiec 

               
  • Szkoła  Podstawowa  w Warzycach

Weronika Kruczak - najlepszy uczeń w klasie  I
Emilia Karp - najlepszy uczeń w klasie  II
Jakub Oszajca - najlepszy uczeń w klasie  III
Marlena Placek  - najlepszy uczeń w klasie  IV
Aleksandra  Filip - najlepszy uczeń w klasie  V
Patrycja Świszcz -  najlepszy uczeń w klasie  VI

Mateusz Błasik  - najlepszy sportowiec

                                     
  • Publiczne Gimnazjum    w  Warzycach

Paulina Płaza - najlepszy uczeń w klasie I
Michał Ochwat - najlepszy uczeń w klasie  II
Aleksandra  Hap - najlepszy uczeń w klasie  III

Barbara Śliwa - najlepszy sportowiec  

Piotr Owsiak - laureat Konkursu  Języka Niemieckiego

Paulina Pawluś -  za szczególne osiągnięcia  wokalne w konkursach na szczeblu powiatowym i  wojewódzkim

  • Szkoła Podstawowa   w  Jareniówce

Kacper Posełkiewicz - najlepszy uczeń w klasie  I
Michelle   Koś - najlepszy uczeń w klasie  II
Michał Żuchowicz - najlepszy uczeń w klasie  III
Izabela Gawron -najlepszy uczeń w klasie  IV
Aleksandra Brączyk - najlepszy uczeń w klasie  V
Paulina  Wojdyła - najlepszy uczeń w klasie  VI

Krzysztof Wojdyła  -   najlepszy sportowiec


  • Szkoła  Podstawowa  Nr 1 w Osobnicy


Patrycja Mitrut - najlepszy uczeń w klasie  I
Jakub  Gliwa - najlepszy uczeń w klasie  II
Gabriela Kazimierska -  najlepszy uczeń w klasie  III
Weronika  Ryznar - najlepszy uczeń w klasie  IV
Klaudia Gorczyca -  najlepszy uczeń w klasie  V
Marcin  Godfryd - najlepszy uczeń w klasie  VI

Ewelina Wątroba - najlepszy sportowiec  

                                   
  • Publiczne Gimnazjum  Nr 1  w  Osobnicy

Kinga Kazimierska - najlepszy uczeń w klasie  I
Piotr Matiaszewski - najlepszy uczeń w klasie  II
Karolina Więcek  - najlepszy uczeń w klasie  III

Katarzyna  Kula  - najlepszy sportowiec   
Katarzyna Krąg -  najlepszy sportowiec  

Karolina Więcek  - laureatka Konkursu Polonistycznego  i  finalistka Konkursu Geograficznego


  • Szkoła  Podstawowa   w  Opaciu

Martyna Zielińska - najlepszy uczeń w klasie  I
Szymon Krzemień - najlepszy uczeń w klasie  II
Weronika Śliż - najlepszy uczeń w klasie  III
Natalia  Janas - najlepszy uczeń w klasie  IV
Mikołaj  Szot - najlepszy uczeń w klasie  V
Damian  Łyszczarz - najlepszy uczeń w klasie  VI

Klaudia Adamik  - najlepszy sportowiec


  • Społeczne  Gimnazjum w Opaciu

Patrycja Piecuch  - najlepszy uczeń w klasie  I
Magdalena Łopatyńska  - najlepszy uczeń w klasie  II
Aleksandra  Śliż - najlepszy uczeń w klasie  III

Karolina Gajecka  -  najlepszy sportowiec   
                                    

  • Szkoła  Podstawowa  w Trzcinicy

Marzena Wiecheć - najlepszy uczeń w klasie  I
Natalia   Kwilosz - najlepszy uczeń w klasie  II
Zuzanna Rybka - najlepszy uczeń w klasie  III
Alicja  Barzyk  - najlepszy uczeń w klasie  IV
Łukasz Węgrzyn - najlepszy uczeń w klasie  V
Patrycja Zbylut - najlepszy uczeń w klasie  VI

Aleks Wątroba -  najlepszy sportowiec  

Patrycja Zbylut -   finalista Konkursu z Języka Niemieckiego                         

  • Publiczne Gimnazjum  Nr 2  w  Trzcinicy


Agata Faryj - najlepszy uczeń w klasie  I
Matylda Kosiek -  najlepszy uczeń w klasie  II
Martyna    Łaba - najlepszy uczeń w klasie  III

Robert Czajka - najlepszy sportowiec 

Emilia Jarecka - laureat w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny, finalista Konkursu Polonistycznego i  finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Z ortografią na co dzień”

Michał Jakubek -  laureat  Konkursu Informatycznego i   finalista   Konkursu Geograficznego


Aleksandra Jarecka - finalista Konkursu Geograficznego 


  • Szkoła  Podstawowa  w Szebniach

Sebastian Drabik - najlepszy uczeń w klasie  I
Emilia Janik -  najlepszy uczeń w klasie  II
Izabela Adamik - najlepszy uczeń w klasie  III
Kacper  Rogowski - najlepszy uczeń w klasie  IV
Kamila  Gajda -  najlepszy uczeń w klasie  V
Paweł  Szczyrba -  najlepszy uczeń w klasie  VI

Szymon Stasz - najlepszy sportowiec 

  • Publiczne Gimnazjum Nr 3   w   Szebniach


Natalia Bąk  -  najlepszy uczeń w klasie  I
Martyna  Bek   - najlepszy uczeń w klasie  II
Konrad Warchoł - najlepszy uczeń w klasie  III

Paweł Nowak -     najlepszy sportowiec  

Oliwia  Hap  - za szczególne osiągnięcia  wokalne w konkursach na szczeblu  powiatowym i wojewódzkim  



Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności