Konkurs na najładniejszy ogród w gminie Jasło rozstrzygnięty

Dodano: 26.08.2014
Już za nami IX edycja gminnego konkursu na „Najładniejszy ogród w gminie Jasło z bezpiecznym obejściem”. Rozstrzygnięcie konkursu wraz z rozdaniem nagród miało miejsce 24 sierpnia 2014 r. podczas Dożynek Gminnych w Wolicy.

Już za nami IX edycja gminnego konkursu na „Najładniejszy ogród w gminie Jasło z bezpiecznym obejściem”, organizowanego przez Wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza przy współudziale Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówki Terenowej w Jaśle.

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z rozdaniem nagród miało miejsce 24 sierpnia 2014 r.  podczas Dożynek Gminnych w Wolicy.

Komisja rozstrzygnęła konkurs w dwóch kategoriach:

• ogród przydomowy

I miejsce Marian Bachta (Niepla),  Barbara Zych (Trzcinica)
II miejsce Beata Marszałek (Trzcinica),  Adriana Putlak (Trzcinica)
III miejsce Marek Gorczyca (Kowalowy),  Iwona i Paweł Myśliwiec (Brzyście)

• gospodarstwo rolne

I miejsce Helena Liszka (Osobnica)
II miejsce Marta Kozłecka (Trzcinica)