Nauczyciele i pracownicy oświaty obchodzili swoje święto

Dodano: 15.10.2014
14 października 2014 roku przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Wójt Gminy Jasło – Stanisław Pankiewicz spotkał się z dyrektorami placówek oświatowych funkcjonujących na terenie gminy.

14 października 2014 roku przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Wójt Gminy Jasło – Stanisław Pankiewicz spotkał się z dyrektorami placówek oświatowych  funkcjonujących na terenie gminy.

Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom oświaty  za zaangażowanie, trud i wysiłek poświęcony codziennej pracy
– powiedział wójt - życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, wielu sukcesów zawodowych. Niech podejmowany przez Was trud będzie źródłem satysfakcji i społecznego uznania.