Konkurs muzyczny "Śpiewać każdy może”

Dodano: 03.11.2014
W Warzycach po raz kolejny został zorganizowany konkurs muzyczny pt. „ Śpiewać każdy może”, który odbył się w dniu 25 października 2014 roku. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/ s w Trzcinicy.

W Warzycach po raz kolejny został zorganizowany konkurs muzyczny pt. „ Śpiewać każdy może”, który odbył się w dniu 25 października 2014 roku. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/ s w Trzcinicy.

Na konkurs przybyli uczestnicy z różnych świetlic naszej gminy, którzy zaprezentowali wysoki poziom swoich umiejętności muzycznych.  Jury, które oceniało występ miało naprawdę trudny wybór, ponieważ program jaki przygotowany został przez uczestników był naprawdę imponujący, a tym samym trudny do oceny, toteż jury oceniło dwie wokalistki szczególnie przyznając im dwa pierwsze miejsca.

Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: Pani Monika Twarduś -  dyrygent chóru w I LO w Jaśle, Pani Aleksandra Błasik -  sołtys wsi Warzyce, Pani  Jolanta Oszajca - pracownik GOK, Pani Justyna Wierdak - pracownik GOK.

Po burzliwych ale zgodnych obradach zostali wyłonieni zwycięzcy:

• I miejsce - Oliwia Hap z Chrząstówki  oraz Paulina Pawluś z Warzyc

• II miejsce  – Bartosz Walczak z Warzyc

• III miejsce - Karolina Polak  z Warzyc

Jury przyznało jedno wyróżnienie dla wokalistki Natalii Bąk z Chrząstówki.

Reszta uczestników została nagrodzona za udział w konkursie upominkami  a wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom gratuluję oraz zapraszam za rok na wspaniałą zabawę.

Jadwiga Zając