Dodano: 12.11.2014
11 listopada, Święto Niepodległości... W całej Polsce uroczyście obchodzony jest ten szczególny dzień. W jasielskich obchodach święta wziął udział Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz.

11 listopada, Święto Niepodległości... W całej Polsce uroczyście obchodzony jest ten szczególny dzień. W jasielskich obchodach święta wziął udział Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz.

Po uroczystej mszy świętej obchody zakończono przy Grobie Nieznanego Żołnierza w jasielskim parku, gdzie odbył się apel pamięci a delegacje złożyły wiązanki kwiatów.

Hołd  bohaterom  oddali także Stanisław Pankiewicz Wójt Gminy Jasło i Henryk Motkowicz Radny Powiatu Jasielskiego z Gminy Jasło.