Nowoczesne oprogramowanie dla bibliotek gminy Jasło

Dodano: 27.04.2015
Firma Microsoft Corporation w ramach Programu Rozwoju Bibliotek przekazała Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach oprogramowanie i licencje do komputerów bibliotecznych o wartości 46 051,50 zł.

Firma Microsoft Corporation w ramach Programu Rozwoju Bibliotek przekazała Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach oprogramowanie i licencje do  komputerów bibliotecznych o wartości 46 051,50 zł.

Otrzymaliśmy dostęp do czterech pakietów  oprogramowania Windows 7 Enterprise Full OS 32-Bit (Polish), 10 stanowisk Office Professional Plus 2013 (Polish), 5- Office Standard 2013 (Polish).

Poza oprogramowaniem nasze biblioteki otrzymały wsparcie szkoleniowe, podpowiedzi i narzędzia technologiczne, które ułatwią pracę nie tylko bibliotekarzom, ale także czytelnikom korzystającym z bibliotecznych komputerów.

Firma Microsoft Corporation po raz kolejny pomaga wybranym bibliotekom publicznym w Polsce realizować jej misję wśród społeczności lokalnej.

Program Darowizny Oprogramowania firmy Microsoft (Microsoft Software Donation) realizowany jest przez firmę Microsoft we współpracy z TechSoup Global oraz Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach