Świętujemy razem Dzień Matki i Ojca

Dodano: 08.06.2015
25 maja Gminny Ośrodek Kultury w Brzyściu zorganizował w świetlicy w Gorajowicach warsztaty dla dzieci pt. „Świętujemy razem dzień Matki i Ojca„.

25 maja Gminny Ośrodek Kultury w Brzyściu zorganizował w świetlicy w Gorajowicach warsztaty dla dzieci  pt. „Świętujemy razem dzień Matki i Ojca„.

W warsztatach wzięły udział dzieci w różnym wieku ze świetlic  z Gorajowic, Jareniówki i Kowalów.

Jak wiadomo Mama i tata są najważniejsi dla każdego dziecka z tej okazji by podziękować swoim rodzicom za ich miłość, dzieci wykonały bardzo ciekawe i oryginalne upominki do których każdy włożył dużo pracy i serca.
Z pewnością każdemu z rodziców spodobał się prezent od swojej pociechy.

J. Kosiba