Rejonowe Zawody w ramach IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dodano: 12.06.2017
A A A


W dniu 7 czerwca br. na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 7 w Krośnie odbyły się Rejonowe Zawody w ramach IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. Gminę Jasło i Powiat jasielski reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy.

W zawodach uczestniczyło 4 drużyny: 2 drużyny z Krosna, SP Jedlicze, oraz SP nr 2 Osobnica.

Młodzi sportowcy z naszej szkoły zajęli III miejsce zdobywając 12,5 pkt. i przegrywając walkę o II miejsce tylko 1,5 pkt. w siedmiu konkurencjach  rzutowych, biegowych, skocznościowych i strzałach do bramki.

Skład drużyny: Wiktoria Szostak, Julia Brągiel, Monika Pietraszek, Amelia Wątroba, Agata Kosiek, Michał Marszałek, Miłosz Bara, Hubert Rak, Mateusz Kamiński, Wiktor Kosiek. Opiekunem drużyny był pan Janusz Pruchnik.

Gratulujemy naszym młodym zawodnikom  i życzymy im kolejnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.
 
SP nr 2 Osobnica

ZDJĘCIA

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności