Sukcesy siatkarek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy

Dodano: 11.10.2017
W dniu 06.10.2017 r. w Szkole Podstawowej w Dębowcu odbył się Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej ,,Dwójek” w kategorii dziewcząt.

W turnieju brało udział 16 zespołów z kilku gmin powiatu jasielskiego. Naszą gminę Jasło reprezentowały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy.

Po rozegraniu meczy w czterech grupach ,,każdy z każdym” zawodniczki z I zespołu: Wiktoria Szeląg i Oliwia Jędryczka z klasy V wygrały wszystkie mecze i awansowały do Finału, gdzie uległy zawodniczkom z Dębowca zajmując ostatecznie II miejsce w turnieju. Natomiast zespół drugi tj. Julia Brągiel i Monika Pietraszek z klasy III zajął VI miejsce przegrywając w meczu o V miejsce tylko 1 punktem.

Gratulujemy naszym młodym siatkarkom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

SP nr 2 W Osobnicy