Zajęcia florystyczne z okazji ,,Dnia matki”

Dodano: 06.06.2017
A A A


    
W dniu 26.05.2017r w wiejskiej świetlicy w Niepli, w związku ze zbliżającym się Dniem Matki,  zostały zorganizowane warsztaty florystyczne  pod hasłem „Upominek dla mamy”. Zaproszone zostały na nie równie  przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Niepli wraz z wychowawcą.

Celem zajęć było wykonanie upominku dla mamy z prostych dostępnych materiałów czyli jak na tę porę roku z polnych kwiatów. Podczas warsztatów instruktor świetlicy przekazała dzieciom podstawowych wiadomości z zakresu bukieciarstwa, dzieci mogły udoskonalić swoje zdolności manualne oraz nabywać  wrażliwość na otaczającą nas  przyrodę.

Stworzone przez siebie prace dzieci zabrały ze sobą by wręczyć swoim mamom z okazji ich święta.

G. Kiszka

 

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności