Informacja dla mieszkańców

Dodano: 15.01.2013
Wzór umowy i inne dokumenty związane z projektem pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” dla mieszkańców biorących w nim udział.

Szanowni Państwo

W związku z zatwierdzeniem przez Władzę Wdrażającą Programy Europejskie dokumentów regulujących relacje Gminy z Mieszkańcami biorącymi udział w Projekcie, Gmina prześle, w terminie do 24 stycznia 2013 r., Mieszkańcom, którzy zostali zakwalifikowani do grupy docelowej Beneficjentów końcowych Projektu, wzór Umowy na montaż układu solarnego wraz z dostawą urządzeń i uruchomieniem układu w ramach uczestnictwa w Projekcie pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”. Szczegóły dotyczące dalszego postępowania zostaną przedstawione w powyższym piśmie.

Wójt Gminy Jasło
                                                              Stanisław Pankiewicz

Wzór  umowy i inne dokumenty związane z projektem: