Terminy wypłat świadczeń rodzinnych

Dodano: 29.05.2015

Świadczenia rodzinne wypłaca się nie później niż do ostatniego dnia miesiąca, za który przyznane zostało świadczenie rodzinne. W przypadku złożenia wniosku w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych po 10 dniu miesiąca, świadczenia rodzinne za dany miesiąc wypłaca się najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożono wniosek.

Przyjęcia interesantów odbywają się od poniedziałku do piątku w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle, przy ul. Słowackiego 4 w pokoju nr 301
  • poniedziałek, wtorek, czwartek od 7:30 do 15:30
  • środa od 7:30 do 17:00
  • piątek od 7:30 do 14:00