Wysoki kontrast

Rada Gminy Jasło podjęła uchwałę o udzieleniu dotacji celowej w wysokości 32 858 złotych dla jasielskiego szpitala na zakup aparatu USG. Sprzęt przeznaczony zostanie do diagnostyki oddziału Obserwacyjno – Zakaźnego i WZW. Uchwała została podjęta jednogłośnie. 

- Samorząd Gminy Jasło zawsze dostrzegał potrzeby jasielskiego szpitala. Podejmujemy decyzję o wsparciu zakupu specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, o zakup którego zwrócił się dyrektor szpitala mając pewność, że będzie on służył mieszkańcom gminy – stwierdził Wojciech Piękoś wójt gminy.

Wartość aparatu, który zamierza kupić szpital wynosi 278 480 złotych. 


 

Zobacz również

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Przebudowa drogi w Warzycach

Droga w Osobnicy wyremontowana

Wyniki egzaminu ósmoklasistów w roku szkolnym 2019/2020 w powiecie jasielskim

Dzieci z Podkarpacia i Gminy Jasło na wakacjach u Prezydenta RP

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle wznawia przyjmowanie próbek do bezpłatnych badań wody ze studni przydomowych

Premiera filmu „Myśmy…”

Wakacyjny wyjazd dla dzieci z Gminy Jasło

Wirtualne szkolenia / Biblioteka on-line

Kiermasz na rzecz powodzian z Gminy Jasło

3 000 maseczek z Zakładu Karnego w Jaśle

Projekt "Mój prąd"

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!