Wysoki kontrast

Rada Gminy Jasło podjęła uchwałę o udzieleniu dotacji celowej w wysokości 32 858 złotych dla jasielskiego szpitala na zakup aparatu USG. Sprzęt przeznaczony zostanie do diagnostyki oddziału Obserwacyjno – Zakaźnego i WZW. Uchwała została podjęta jednogłośnie. 

- Samorząd Gminy Jasło zawsze dostrzegał potrzeby jasielskiego szpitala. Podejmujemy decyzję o wsparciu zakupu specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, o zakup którego zwrócił się dyrektor szpitala mając pewność, że będzie on służył mieszkańcom gminy – stwierdził Wojciech Piękoś wójt gminy.

Wartość aparatu, który zamierza kupić szpital wynosi 278 480 złotych. 


 

Zobacz również

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Wybory Prezydenta RP 2020

Doceniony został gminny Program "Opieka wytchnieniowa"

Ochrona dziedzictwa kulturowego Gminy

Wspieramy potrzebujące rodziny

Kapela Trzcinicoki Matce Bożej

Położona została nowa nawierzchnia na drodze w Warzycach

Dzień Samorządu Terytorialnego

W Gminie Jasło najmłodsze dzieci wracają do szkół

Wiosenne koszenie traw w Gminie Jasło

Przedłużenie pełnienia funkcji dyrektorów szkół

Szkoły przygotowane na przyjęcie uczniów z klas I-III oraz na konsultacje dla ósmoklasistów

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!