Wysoki kontrast

Prawie 1,9 miliona złotych otrzyma w 2020 roku Gmina Jasło na remonty dróg w ramach rządowego programu „Fundusz Dróg Samorządowych”. Wykonane zostaną odcinki dróg w czterech miejscowościach – Osobnicy, Trzcinicy, Warzycach i Wolicy.

- To bardzo dobra informacja dla naszej gminy. Ze wsparciem funduszy rządowych przebudowane zostaną główne ciągi drogowe w tych miejscowościach o łącznej długości około 3 kilometrów. Wzdłuż dróg w Osobnicy, Warzycach i Wolicy powstaną również ciągi piesze.
W najbliższym czasie podpisane zostaną umowy z wykonawcami prac i mam nadzieję, że w maju rozpoczną się prace drogowe – powiedział Wojciech Piękoś, wójt Gminy Jasło.