Wysoki kontrast

Ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej wywołują skutki finansowe w różnych branżach. Epidemia COVID-19 negatywnie wpływa na działalność przedsiębiorców także w naszej Gminie. Podczas najbliższej Sesji Rady Gminy Jasło samorząd debatował będzie m.in. o ulgach podatkowych.

- W trosce o kondycję ekonomiczną naszych przedsiębiorców proponujemy zwolnić ich od podatku od nieruchomości za kwiecień, maj i czerwiec. Myślimy o przedsiębiorcach dotkniętych zakazem prowadzenia działalności, który wpłynął na pogorszenie płynności finansowej w wyniku epidemii – mówi Wójt Gminy Jasło Wojciech Piękoś.

W tej sprawie decyzje zapadną podczas Sesji Rady Gminy 8 maja 2020 r.


 

Zobacz również

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle wznawia przyjmowanie próbek do bezpłatnych badań wody ze studni przydomowych

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Wyniki egzaminu ósmoklasistów w roku szkolnym 2019/2020 w powiecie jasielskim

Dzieci z Podkarpacia i Gminy Jasło na wakacjach u Prezydenta RP

Premiera filmu „Myśmy…”

Wakacyjny wyjazd dla dzieci z Gminy Jasło

Wirtualne szkolenia / Biblioteka on-line

Kiermasz na rzecz powodzian z Gminy Jasło

3 000 maseczek z Zakładu Karnego w Jaśle

Projekt "Mój prąd"

Gratulujemy Panie Prezydencie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle przystępuje do realizacji bezpłatnych badań próbek wody ze studni przydomowych

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!