Wysoki kontrast

Ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej wywołują skutki finansowe w różnych branżach. Epidemia COVID-19 negatywnie wpływa na działalność przedsiębiorców także w naszej Gminie. Podczas najbliższej Sesji Rady Gminy Jasło samorząd debatował będzie m.in. o ulgach podatkowych.

- W trosce o kondycję ekonomiczną naszych przedsiębiorców proponujemy zwolnić ich od podatku od nieruchomości za kwiecień, maj i czerwiec. Myślimy o przedsiębiorcach dotkniętych zakazem prowadzenia działalności, który wpłynął na pogorszenie płynności finansowej w wyniku epidemii – mówi Wójt Gminy Jasło Wojciech Piękoś.

W tej sprawie decyzje zapadną podczas Sesji Rady Gminy 8 maja 2020 r.