Wysoki kontrast

Ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej wywołują skutki finansowe w różnych branżach. Epidemia COVID-19 negatywnie wpływa na działalność przedsiębiorców także w naszej Gminie. Podczas najbliższej Sesji Rady Gminy Jasło samorząd debatował będzie m.in. o ulgach podatkowych.

- W trosce o kondycję ekonomiczną naszych przedsiębiorców proponujemy zwolnić ich od podatku od nieruchomości za kwiecień, maj i czerwiec. Myślimy o przedsiębiorcach dotkniętych zakazem prowadzenia działalności, który wpłynął na pogorszenie płynności finansowej w wyniku epidemii – mówi Wójt Gminy Jasło Wojciech Piękoś.

W tej sprawie decyzje zapadną podczas Sesji Rady Gminy 8 maja 2020 r.


 

Zobacz również

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Wybory Prezydenta RP 2020

Doceniony został gminny Program "Opieka wytchnieniowa"

Ochrona dziedzictwa kulturowego Gminy

Wspieramy potrzebujące rodziny

Kapela Trzcinicoki Matce Bożej

Położona została nowa nawierzchnia na drodze w Warzycach

Dzień Samorządu Terytorialnego

W Gminie Jasło najmłodsze dzieci wracają do szkół

Wiosenne koszenie traw w Gminie Jasło

Przedłużenie pełnienia funkcji dyrektorów szkół

Szkoły przygotowane na przyjęcie uczniów z klas I-III oraz na konsultacje dla ósmoklasistów

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!