Wysoki kontrast

Oddziały przedszkole w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jasło, zostaną otwarte w dniu 11 maja 2020 r. Będą one prowadzić działalność opiekuńczą dla wychowanków, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad swoimi dziećmi. 

Informacje na temat sposobu zgłaszania i przyjmowania dzieci, a także na temat szczegółowych procedur i zasad funkcjonowania oddziałów przedszkolnych zostaną przygotowane przez dyrektorów i będą umieszczone na stronach internetowych poszczególnych placówek.

Spis placówek dostępny pod linkiem: kliknij


 

Zobacz również

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Przebudowa drogi w Warzycach

Droga w Osobnicy wyremontowana

Wyniki egzaminu ósmoklasistów w roku szkolnym 2019/2020 w powiecie jasielskim

Dzieci z Podkarpacia i Gminy Jasło na wakacjach u Prezydenta RP

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle wznawia przyjmowanie próbek do bezpłatnych badań wody ze studni przydomowych

Premiera filmu „Myśmy…”

Wakacyjny wyjazd dla dzieci z Gminy Jasło

Wirtualne szkolenia / Biblioteka on-line

Kiermasz na rzecz powodzian z Gminy Jasło

3 000 maseczek z Zakładu Karnego w Jaśle

Projekt "Mój prąd"

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!