Wysoki kontrast

Oddziały przedszkole w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jasło, zostaną otwarte w dniu 11 maja 2020 r. Będą one prowadzić działalność opiekuńczą dla wychowanków, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad swoimi dziećmi. 

Informacje na temat sposobu zgłaszania i przyjmowania dzieci, a także na temat szczegółowych procedur i zasad funkcjonowania oddziałów przedszkolnych zostaną przygotowane przez dyrektorów i będą umieszczone na stronach internetowych poszczególnych placówek.

Spis placówek dostępny pod linkiem: kliknij


 

Zobacz również

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Wybory Prezydenta RP 2020

Doceniony został gminny Program "Opieka wytchnieniowa"

Ochrona dziedzictwa kulturowego Gminy

Wspieramy potrzebujące rodziny

Kapela Trzcinicoki Matce Bożej

Położona została nowa nawierzchnia na drodze w Warzycach

Dzień Samorządu Terytorialnego

W Gminie Jasło najmłodsze dzieci wracają do szkół

Wiosenne koszenie traw w Gminie Jasło

Przedłużenie pełnienia funkcji dyrektorów szkół

Szkoły przygotowane na przyjęcie uczniów z klas I-III oraz na konsultacje dla ósmoklasistów

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!