Wysoki kontrast

Od dnia 25 maja wszystkie szkoły podstawowe, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jasło wznowią swoją działalność opiekuńczą i dydaktyczną dla uczniów z klas I-III. Ponadto nauczyciele organizować będą konsultacje dla uczniów klas ósmych, w związku ze zbliżającym się terminem  sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej. 
Wszystkie niezbędne informacje dotyczące możliwości posyłania dzieci do szkół, a także uczestnictwa w konsultacjach dla ósmoklasistów dostępne są u dyrektorów szkół oraz na stronach internetowych poszczególnych placówek.  


 

Zobacz również

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Wybory Prezydenta RP 2020

Doceniony został gminny Program "Opieka wytchnieniowa"

Ochrona dziedzictwa kulturowego Gminy

Wspieramy potrzebujące rodziny

Kapela Trzcinicoki Matce Bożej

Położona została nowa nawierzchnia na drodze w Warzycach

Dzień Samorządu Terytorialnego

W Gminie Jasło najmłodsze dzieci wracają do szkół

Wiosenne koszenie traw w Gminie Jasło

Przedłużenie pełnienia funkcji dyrektorów szkół

„Zdalna szkoła” – laptopy dla uczniów z Gminy Jasło

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!