Wysoki kontrast

Od dnia 25 maja wszystkie szkoły podstawowe, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jasło wznowią swoją działalność opiekuńczą i dydaktyczną dla uczniów z klas I-III. Ponadto nauczyciele organizować będą konsultacje dla uczniów klas ósmych, w związku ze zbliżającym się terminem  sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej. 
Wszystkie niezbędne informacje dotyczące możliwości posyłania dzieci do szkół, a także uczestnictwa w konsultacjach dla ósmoklasistów dostępne są u dyrektorów szkół oraz na stronach internetowych poszczególnych placówek.  


 

Zobacz również

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle wznawia przyjmowanie próbek do bezpłatnych badań wody ze studni przydomowych

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Wyniki egzaminu ósmoklasistów w roku szkolnym 2019/2020 w powiecie jasielskim

Dzieci z Podkarpacia i Gminy Jasło na wakacjach u Prezydenta RP

Premiera filmu „Myśmy…”

Wakacyjny wyjazd dla dzieci z Gminy Jasło

Wirtualne szkolenia / Biblioteka on-line

Kiermasz na rzecz powodzian z Gminy Jasło

3 000 maseczek z Zakładu Karnego w Jaśle

Projekt "Mój prąd"

Gratulujemy Panie Prezydencie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle przystępuje do realizacji bezpłatnych badań próbek wody ze studni przydomowych

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!