Wysoki kontrast

Zakończone zostały w pełni  prace przy pierwszym odcinku remontowanej drogi gminnej w Warzycach. Nowa nawierzchnia bitumiczna stanowi zwieńczenie robót związanych z przebudową odcinka w kilometrach 0+000 – 0+446. Mieszkańcy mogą już korzystać z tej części drogi, której jezdnia poszerzona została do 5 m. Dla poprawy bezpieczeństwa pieszych ułożony został również chodnik o szerokości 1,5 m. Przebudowa drogi prowadzona jest przez Gminę Jasło w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Wartość zrealizowanych prac to kwota ponad 647 tys. zł. 
 

Galeria

Zobacz również

Apel o pomoc dla powodzian

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Zbiórka dla powodzian w Trzcinicy

100 tys. zł dla Gminy

Prezydent Andrzej Duda odwiedził powodzian

Gmina Jasło dotknięta skutkami powodzi

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Biblioteki wznawiają działalność czytelni i wypożyczalni

Na szlaku winnic w Gminie Jasło

Rozpoczyna się egzamin ósmoklasisty

Odnowiona mogiła żołnierska

Dzieciom o zwierzętach

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!