Wysoki kontrast

We wtorek, 30 czerwca Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami dotkniętymi skutkami powodzi błyskawicznej na Podkarpaciu. Odwiedził on również mieszkańców Trzcinicy, którzy ze łzami w oczach opowiadali o ostatnim wydarzeniu. Prezydent RP zapoznał się z rozmiarem szkód i zniszczeń wyrządzonych przez żywioł. Spotkał się też z przedstawicielami lokalnych władz.

Pan Andrzej Duda poinformował, że mieszkańcy mogą liczyć na wsparcie ze strony państwa. Przekazał informację, że firma PGNiG wspomoże ofiary powodzi przekazując sprzęt AGD niezbędny do podjęcia normalnego funkcjonowania gospodarstw domowych.

Prezydent Rzeczypospolitej podziękował wszystkim służbom, a w szczególności strażakom i żołnierzom za pomoc okazaną mieszkańcom Trzcinicy i innych miejscowości dotkniętych skutkami powodzi.
 
Źródło zdjęć: www.wirtualnejaslo.pl

Galeria

Zobacz również

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle wznawia przyjmowanie próbek do bezpłatnych badań wody ze studni przydomowych

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Premiera filmu „Myśmy…”

Wakacyjny wyjazd dla dzieci z Gminy Jasło

Wirtualne szkolenia / Biblioteka on-line

Kiermasz na rzecz powodzian z Gminy Jasło

3 000 maseczek z Zakładu Karnego w Jaśle

Projekt "Mój prąd"

Gratulujemy Panie Prezydencie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle przystępuje do realizacji bezpłatnych badań próbek wody ze studni przydomowych

Wyniki II tury wyborów prezydenckich w Gminie Jasło (12 lipca 2020 r.)

Prezes PGNiG w zabytkowym kościele św. Doroty w Trzcinicy

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!