Wysoki kontrast

Z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle w niedzielę 19 lipca 2020 r. przeprowadzono  kiermasz rękodzieła, na rzecz mieszkańców naszej Gminy, poszkodowanych podczas ostatniej powodzi i podtopień z 27 czerwca 2020 r. Gościny i wsparcia organizacyjnego instruktorkom ze świetlic GOK, udzieliła parafia pw. św. Marcina w Szebniach oraz parafia pw. św. Stanisława BM i św. Jadwigi Śląskiej w Osobnicy, wraz z ich proboszczami. Prace wystawione  na sprzedaż zostały wykonane przez pracowników GOK podczas pracy zdalnej oraz przez uczestników zajęć świetlicowych. Podczas sprzedaży zostały zebrane kwoty - w Szebniach - 1780 zł, w Osobnicy - 1100 zł. Pieniądze zostaną w całości przekazane na rzecz rodzin dotkniętych kataklizmem - na zakup potrzebnych artykułów lub sprzętów.

W imieniu Dyrekcji i pracowników GOK, składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Gminy Jasło za ich szczodrość i empatię, dzięki którym udało zebrać się tak pokaźną kwotę. Serdeczne Bóg Zapłać także dla duszpasterzy parafii w Osobnicy i Szebniach za wsparcie, pomoc i ogromną życzliwość.

Dyrektor i pracownicy GOK Jasło