Wysoki kontrast

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego grupa 27 dzieci z miejscowości Trzcinica, Warzyce i Kowalowy uczestniczy w tygodniowym turnusie wakacyjnym, zorganizowanym w ramach pomocy dla rodzin dotkniętych powodzią. W trakcie pobytu uczestnicy wyjazdu będą zwiedzać atrakcje miasta i okolic w tym m.in. Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce, a także będą korzystać z infrastruktury rekreacyjno-sportowej znajdującej się na terenie miasta tj. boiska sportowe, baseny. Koszty pobytu dzieci w Krośnie zostaną w całości pokryte przez tamtejszy samorząd. Gmina Jasło zapewniła transport oraz obecność dwóch opiekunów.

W trakcie spotkania, które miało miejsce w dniu 28 lipca Wojciech Piękoś - Wójt Gminy Jasło przekazał na ręce Prezydenta Krosna podziękowania i wyrazy uznania za zorganizowanie tej formy letniego wypoczynku dla dzieci z terenu naszej gminy.

Zobacz również

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle wznawia przyjmowanie próbek do bezpłatnych badań wody ze studni przydomowych

Komunikaty Gminne o koronawirusie

Premiera filmu „Myśmy…”

Wirtualne szkolenia / Biblioteka on-line

Kiermasz na rzecz powodzian z Gminy Jasło

3 000 maseczek z Zakładu Karnego w Jaśle

Projekt "Mój prąd"

Gratulujemy Panie Prezydencie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle przystępuje do realizacji bezpłatnych badań próbek wody ze studni przydomowych

Wyniki II tury wyborów prezydenckich w Gminie Jasło (12 lipca 2020 r.)

Prezes PGNiG w zabytkowym kościele św. Doroty w Trzcinicy

PGNiG przekazało powodzianom sprzęt AGD

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!