Wysoki kontrast

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego grupa 27 dzieci z miejscowości Trzcinica, Warzyce i Kowalowy uczestniczy w tygodniowym turnusie wakacyjnym, zorganizowanym w ramach pomocy dla rodzin dotkniętych powodzią. W trakcie pobytu uczestnicy wyjazdu będą zwiedzać atrakcje miasta i okolic w tym m.in. Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce, a także będą korzystać z infrastruktury rekreacyjno-sportowej znajdującej się na terenie miasta tj. boiska sportowe, baseny. Koszty pobytu dzieci w Krośnie zostaną w całości pokryte przez tamtejszy samorząd. Gmina Jasło zapewniła transport oraz obecność dwóch opiekunów.

W trakcie spotkania, które miało miejsce w dniu 28 lipca Wojciech Piękoś - Wójt Gminy Jasło przekazał na ręce Prezydenta Krosna podziękowania i wyrazy uznania za zorganizowanie tej formy letniego wypoczynku dla dzieci z terenu naszej gminy.