Wysoki kontrast

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego grupa 27 dzieci z miejscowości Trzcinica, Warzyce i Kowalowy uczestniczy w tygodniowym turnusie wakacyjnym, zorganizowanym w ramach pomocy dla rodzin dotkniętych powodzią. W trakcie pobytu uczestnicy wyjazdu będą zwiedzać atrakcje miasta i okolic w tym m.in. Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce, a także będą korzystać z infrastruktury rekreacyjno-sportowej znajdującej się na terenie miasta tj. boiska sportowe, baseny. Koszty pobytu dzieci w Krośnie zostaną w całości pokryte przez tamtejszy samorząd. Gmina Jasło zapewniła transport oraz obecność dwóch opiekunów.

W trakcie spotkania, które miało miejsce w dniu 28 lipca Wojciech Piękoś - Wójt Gminy Jasło przekazał na ręce Prezydenta Krosna podziękowania i wyrazy uznania za zorganizowanie tej formy letniego wypoczynku dla dzieci z terenu naszej gminy.

Zobacz również

Zakończył się II etap przebudowy drogi w Warzycach w ramach Funduszu Dróg Samorządowych

Sadzenie drzew i krzewów miododajnych, sposobem na ochronę bioróżnorodności w województwie podkarpackim

Apel o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby bezdomne, starsze, samotne, chore czy niepełnosprawne

Droga w Trzcinicy przebudowana ze wsparciem Funduszu Dróg Samorządowych

Mieszkańcu, segreguj śmieci

Zakończenie akcji „Pomoc dla posiadaczy chryzantem”

Zmarł śp. ks. Kazimierz Brzyski, emerytowany proboszcz z Warzyc

Cmentarze z okresu I wojny światowej w Gminie Jasło

Jak zarezerwować książkę w bibliotece nie wychodząc z domu?

Modernizacja dróg w Wolicy i Niepli

Gmina Jasło wyremontowała kolejne drogi

Nowe obiekty rekreacyjne w Gminie Jasło

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!