Wysoki kontrast

W Warzycach rozpoczęła się przebudowa blisko 1 km drogi gminnej przez wieś. Modernizacja dotyczy dalszego odcinka przebudowanej w ubiegłym roku drogi (od drogi krajowej nr 28 w kierunku centrum miejscowości) w kierunku Domu Ludowego i dalej Szkoły Podstawowej. Jezdnia uzyska jednolitą szerokość 5 m. Zbudowany zostanie prawostronny chodnik dla pieszych o szerokości 1,5 m (ciąg dalszy od istniejącego odcinka w kierunku Domu Ludowego). Wzdłuż drogi, na kilku odcinkach, ułożone zostaną betonowe rury odwadniające. Pobocza zostaną wyprofilowane i utwardzone. Koszt całej inwestycji wyniesie prawie 700 tysięcy złotych, z czego ponad 500 tysięcy złotych pochodzi z dofinansowania z rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych. Umowny termin zakończenia inwestycji zaplanowany jest na listopad 2020 r.
 

Galeria

Zobacz również

Otwarcie nowej siedziby Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach

Dzieje Rodu Gorayskich

Zainaugurowano działalność Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Jaśle

Zakup specjalistycznego wyposażenia dla jednostek OSP z Gminy Jasło

Kolejne spotkania Klubu Seniora

W Gminie Jasło rozpoczęła się realizacja Programu – „Opieka Wytchnieniowa” – edycja 2020

Sprzątanie świata w Gminie Jasło

Remont drogi w Trzcinicy

Remont ogrodzenia cmentarza wojennego Nr 21 w Warzycach

Uroczystość złożenia kwiatów na grobie strzelca Kazimierza Mazurczaka

Narodowe Czytanie "Balladyny" w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy

Narodowe Czytanie "Balladyny" w świetlicy w Szebniach

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!