Wysoki kontrast

Gmina Jasło przystąpiła do realizacji projektu edukacyjnego Dziecięcy Uniwersytet Techniczny (DUT). W piątek 11 września br. odbyła się inauguracja przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Jaśle. Zajęcia dla uczniów w wieku 7-12 lat organizowane są przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”.

Gmina Jasło przystąpiła do tego projektu wraz z Miastem Jasło oraz Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców i przeznaczy na jego realizację środki finansowe ze swojego budżetu w wysokości 10 000 zł. 

Zapisy na wykłady online rozpoczęły się 14 września 2020 r. Aby zapisać się na wykłady online, należy założyć konto na stronie www.dolina-wiedzy.pl/dut. Rejestracja będzie aktywna do 21 września 2020 do godz. 23.59.59. 

Wszelkie pytania należy kierować na maila info@dolina-wiedzy.pl lub pod numer tel. 17 888 60 03.


Pełna fotorelacja dostępna na stronie.
 

Galeria

Zobacz również

Ćwiczenia przeciwpożarowe w Urzędzie Gminy Jasło

Narodowe czytanie w Gminie Jasło

Kolejne zajęcia w Klubach Seniora

Złote Gody w Gminie Jasło

Uruchomiono przejazd uszkodzonym przepustem w Warzycach koło Szkoły Podstawowej i kościoła

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Sukces uczennic z SP w Szebniach w lekkoatletyce

"Zdalna Szkoła +" - Gmina Jasło po raz drugi otrzymała dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego dla uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy

Remont drogi w Wolicy

Zespół Pieśni i Tańca Jaślanie

Dzieje rodu Gorayskich

Laptopy dla poszkodowanych w wyniku powodzi

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!