Wysoki kontrast
Seniorzy z Gminy Jasło uczestniczyli w zorganizowanej 21 września br. wycieczce do Sandomierza. Wzięło w niej udział łącznie 60 osób z Klubu Seniora w Chrząstówce, Trzcinicy, Warzycach i Wolicy.  Klubowicze wędrowali trasą turystyczną śladami Ojca Mateusza, płynąc statkiem podziwiali panoramę sandomierskiej Starówki i zwiedzili ruiny magnackiej rezydencji Krzyżtopór w Ujeździe.

Sieć Klubów Seniora to grupa osób w wieku powyżej 60 lat zamieszkująca teren Gminy Jasło potrzebująca wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.