Wysoki kontrast

W budynku Urzędu Gminy Jasło dnia 21 października br. przeprowadzono ćwiczenia przeciwpożarowe. Symulowany dym pojawił się na piętrze budynku. Po zlokalizowaniu pożaru niezwłocznie powiadomiono straż pożarną. Wszystkie osoby w urzędzie opuściły budynek i udały się na miejsce zbiórki. Akcja miała na celu sprawdzenie organizacji oraz zapoznanie pracowników i petentów z procedurami w przypadku wybuchu pożaru lub innej katastrofy budowlanej zagrażającej życiu i zdrowiu. W ćwiczeniach brała udział jednostka Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. 
 

Galeria

Zobacz również

Mieszkańcu, segreguj śmieci

Zakończenie akcji „Pomoc dla posiadaczy chryzantem”

Zmarł śp. ks. Kazimierz Brzyski, emerytowany proboszcz z Warzyc

Cmentarze z okresu I wojny światowej w Gminie Jasło

Jak zarezerwować książkę w bibliotece nie wychodząc z domu?

Modernizacja dróg w Wolicy i Niepli

Gmina Jasło wyremontowała kolejne drogi

Nowe obiekty rekreacyjne w Gminie Jasło

Sołtysi będą przyjmować opłaty czwartej raty podatku i opłaty za odpady komunalne

Gmina Jasło realizuje program "Wspieraj Seniora"

Zabytkowy kościół w Szebniach zyskał zewnętrzne oświetlenie

Informacja dotycząca funkcjonowania Szkół Podstawowych na terenie Gminy Jasło

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!