Wysoki kontrast

OGŁOSZENIE
 
     Urząd Gminy Jasło działając zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 12 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 65), Uchwały Nr XIX/140/2019 Rady Gminy Jasło z dnia 19 grudnia 2019 r. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości we wsi Osobnica stanowiącej własność Gminy Jasło oraz Uchwały Nr XI/71/07 Rady Gminy Jasło z dnia 10 lipca 2007 r. w sprawie zasad gospodarowania nieruchomościami i lokalami użytkowymi Gminy Jasło podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży we wsi Osobnica.


Nieruchomość nr 1 - pobierz treść
Nieruchomość nr 2 - pobierz treść


 

Zobacz również

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży we wsi Opacie

Używamy Cookies - Więcej

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami. Zapisz się na newsletter!