Wysoki kontrast

Urząd Gminy Jasło  informuje, że będzie możliwość wykonania przez Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Jaśle ul. Koralewskiego 13 (tel. 13 446 30 08, 13 446 30 09) bezpłatnych badań wody ze studni przydomowych  dla mieszkańców z terenu Gminy Jasło podtopionych w czasie ulewnych deszczy. Osoby, które chcą wykonać badania proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Jasło lub sołtysem z danej miejscowości celem sporządzenia odpowiednich list dla SANEPID-u.

Kontakt do Urzędu Gminy: