„Ferie są od tego aby bawić się na całego”

Dodano: 17.02.2012
A A A
Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży czas odpoczynku od nauki i szkoły. Dzieci chętnie przychodziły na zajęcia organizowane w świetlicy w Trzcinicy, żeby spędzić popołudniowy czas w sposób miły i przyjemny, by chociaż na chwilę oderwać się od telewizora czy komputera.

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży czas odpoczynku od nauki i szkoły. Dzieci chętnie przychodziły na zajęcia organizowane w świetlicy, żeby spędzić popołudniowy czas w sposób miły i przyjemny, by chociaż na chwilę oderwać się od telewizora czy komputera.
Uczestnicy ferii chętnie brali udział w zabawach i grach integracyjnych, warsztatach plastycznych itp. Wielkie zainteresowania wzbudziły zajęcia twórczo - plastyczne techniką Collage. W tej dziedzinie plastycznej można było podziwiać wspaniałą inwencje twórczą dzieci. Powstały piękne niepowtarzalne  prace przedstawiające zimowe pejzaże, zabawy na śniegu lub ulubione zwierzęta. Swoje plastyczne dzieła dzieci zabrały do domu jako pamiątkę po minionych feriach zimowych.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności