Walentynkowe warsztaty w Trzcinicy

Dodano: 17.02.2012
A A A
Dnia 14 lutego 2012 r. w Świetlicy GOK w Trzcinicy odbyły się warsztaty na których dzieci i młodzież własnoręcznie wykonywały walentynkowe cudeńka: (kartki, serduszka lub małe upominki).


Dnia 14 lutego 2012 r. w Świetlicy GOK w Trzcinicy odbyły się warsztaty na których dzieci i młodzież  własnoręcznie wykonywały walentynkowe cudeńka: (kartki, serduszka lub małe upominki).Do wykonania walentynkowych prezencików wykorzystano: stare książki, czerwoną bibułę, papier, materiał, watę, wosk, brokat, złotą farbę, druciki klej i nożyczki. Własnoręcznie wykonane prace dzieci zabrały do domu, by wręczyć swoim ukochanym osobom. Warsztaty przyniosły wiele zabawy i radości.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner