Ferie na świetlicy w Gorajowicach

Dodano: 22.02.2012
A A A
Ferie na świetlicy w Gorajowicach pełne atrakcji   Ferie na świetlicy w Gorajowicach rozpoczęły się od kuligu po leśnych zaśnieżonych drogach oraz ogniska.

   Oprócz spędzania czasu na świeżym powietrzu organizowane były rożnego rodzaju zajęcia plastyczne, gdzie dzieci wykazały się dużymi zdolnościami plastycznymi.   Największym powodzeniem cieszyły się zajęcia sportowe, rywalizacje drużynowe, gry planszowe, rozgrywki w tenisa stołowego, turniej w bilarda o puchar sołtysa jak również piłkarzyki ,boks oraz gry komputerowe.

  W ramach zajęć świetlicowych dzieci uczestniczyły w warsztatach decoupage oraz wzięły udział w konkursie plastycznym „zima jest piękna.  Na świetlicy nikt nie mógł narzekać na nudę dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, quizie z pytaniami państwa miasta, zabawie w krzesła itp.

  Kolejną atrakcją ferii zimowych w Gorajowicach była zabawa karnawałowa. Dzieci wystąpiły w maskach które same uprzednio wykonały a rodzice przygotowali na tę okazję słodki poczęstunek.  Ferie zakończyły się ponownie kuligiem, dzieci mogły po raz kolejny przeżyć wspaniałą przygodę jaką była przejażdżka saniami.

Ferie upłynęły w miłej atmosferze, pełne atrakcji.

Kosiba JoannaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności