Młodzież zapobiega pożarom

Dodano: 12.03.2012
A A A
W dniu 9.03.2010r. w Zespole Szkół w Warzycach odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
W dniu 9.03.2010r. w Zespole Szkół w Warzycach  odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Wzięli w nim udział uczniowie z terenu gminy Jasło. Konkurs został przeprowadzony przez Komisję z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle w składzie bryg. Wacław Pasterczyk oraz mł. bryg. Ireneusz Zagórski.Turniej przeprowadzono w dwóch kategoriach - szkoły gimnazjalne i szkoły podstawowe, w których zwyciężyli:

  •     Kategoria - szkoły gimnazjalne:
I miejsce Marcin Woźniak
II miejsce Paulina Paprocka
III miejsce Katarzyna Ciemniewska

  •   Kategoria - szkoły podstawowe:

I miejsce Maciej Kluz
II miejsce Kamil Bartuś
III miejsce Dominik ZielińskiZwycięzcy otrzymali statuetki oraz dyplomy, które wręczyli Sekretarz  Gminy Jasło Małgorzata Dubiel, Prezes Zarządu Gminnego OSP Adam Rozmus oraz Wiceprezes Zarządu Gminnego OSP Józef Dziedzic.

Na turniej przybyli zaproszeni goście – ks prałat - kapelan strażaków Wacław Rybka, Maria Owsiak  radna wsi Warzyce, Komendant Gminny OSP Jerzy Sanokowski, Sekretarz Zarządu Gminnego OSP RP Adam Rutyna oraz gospodarz - Dyrektor Zespołu Szkół w Warzycach Piotr Ochwat.


Fotorelacja:


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności