WIELKANOCNY OBRAZEK – PISANKA

Dodano: 19.03.2012
A A A
Świetlica w Trzcinicy zorganizowała warsztaty plastyczne pt. „Wielkanocny obrazek” dla przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w TrzcinicyW dniu 6 marca 2012r. świetlica w Trzcinicy zorganizowała  warsztaty plastyczne pt. „Wielkanocny obrazek” dla przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, którzy wraz z wychowawczynią odwiedzili świetlicę. Mali artyści zapoznali się z techniką i sposobem  wykonania swojej pracy. Do zrobienia obrazka wykorzystano: kartonowe szablony w kształcie jajka, białe kartki papieru, ołówki,klej, kasze mannę, farby plakatowe i pędzelki. Efektem tych zajęć powstały piękne prace przedstawiające „Kolorowe pisanki”.


Warsztaty przyniosły wszystkim  wiele zabawy i radości oraz możliwość pożytecznie spędzenie czasu rozwijając u młodych artystów ukryte zdolności i zainteresowania. Dzieci swoje prace zabrały ze sobą do szkoły jako nagrodę za udział w tych nietypowych warsztatach.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności