Dzień kobiet w Gorajowicach

Dodano: 19.03.2012
A A A
8.03.2012 r. w domu świetlicowym w Gorajowicach odbyło się spotkanie z okazji święta Dnia Kobiet.8.03.2012 r. w domu świetlicowym w Gorajowicach odbyło się spotkanie z okazji święta Dnia Kobiet.Rozpoczynając uroczystość sołtys wsi Gorajowie Andrzej Ostalecki złożył życzenia wszystkim paniom, po czym odśpiewano głośne Sto lat!!!Miłą  atrakcją dla zaproszonych gości było wyrecytowanie przez dzieci uczęszczające na świetlicę w Gorajowicach kilku wierszyków oraz  przedstawienie krótkiej inscenizacji na temat współczesnej kobiety. Przy gromkich brawach dzieci wręczyły wszystkim paniom bukieciki tulipanów wykonane wcześniej na zajęciach plastycznych.Spotkanie z okazji Święta Kobiet uświetnił zespół muzyczny VANESCO. Pięciu młodych panów śpiewając i grając  zapewniło wszystkim zebranym gościom starszym oraz tym młodszym niepowtarzalny klimat. Czas upływał w miłej i sympatycznej atmosferze wspólnych rozmów na różne tematy.

Organizatorkami uroczystości były panie z Koła Gospodyń Wiejskich w  Gorajowicach.

Kosiba JoannaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner