Wielkanocne inspiracje w bibliotece

Dodano: 26.03.2012
A A A
Święta tuż, tuż... Za sprawą prac plastycznych, które powstają na zajęciach z cyklu: „Piątkowe hece w bibliotece” w Filii GBP w Trzcinicy


   Święta tuż, tuż... Wiosenny nastrój, przedświąteczna krzątanina i wszechobecne dekoracje, dają znak, że już za moment rozpocznie się ta długo wyczekiwana  opowieść o pisankach, barankach, zmartwychwstaniu Pana   i  wszystkim tym, co tak bardzo wyróżnia ten  wielkanocny czas. Ta wspaniała atmosfera udzieliła się  także wielu młodym czytelnikom Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.

 

                                                                            
 
Młodzi artyści, już  od kilku tygodni,  spotykają się, by także włączyć się w te świąteczne przygotowania. Za sprawą prac plastycznych, które powstają na zajęciach z cyklu: „Piątkowe hece w bibliotece”, w Filii GBP jest już świątecznie i kolorowo, a wszelkie dekoracje cieszą oczy niejednego czytelnika. Młodzi pasjonaci dobrej książki i wszelkich sztuk rękodzielniczych uczestniczą w zajęciach, by własnoręcznie przygotować tę wielkanocną scenerię. Bibułkowe stroiki, kurczaczki, pisanki  zdobione wstążeczkami, cekinami czy malowane techniką decoupage, to tylko niektóre z tegorocznych pomysłów. 


    Inspiracji jest wiele, a zapał i pomysłowość młodych wykonawców, będzie można niebawem podziwiać na niejednym świątecznym stole.


Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności