Kiermasz wielkanocny

Dodano: 30.03.2012
A A A
Przy kościele w Szebniach odbył się przedświąteczny kiermasz wielkanocny


Ostatnie tygodnie, to czas, w którym coraz częściej kierujemy swoje myśli ku Świętom Wielkanocnym. Przygotowujemy stroiki, pisanki, wysyłamy życzenia do bliskich osób. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom świetlica w Szebniach zorganizowała cykl warsztatów wielkanocnych, podczas których uczestnicy wykonywali ozdoby świąteczne.
Prace wykonano różnymi technikami, a  efekty owej pracy można było podziwiać na przedświątecznym kiermaszu wielkanocnym, który odbył się 25 marca br. przy kościele w  Szebniach. Na kiermaszu znalazły się również prace wykonane przez dzieci  z sąsiednich świetlic tj.: z Niepli, Chrząstówki, Bierówki, Zimnej Wody oraz Wolicy.


Stroiki wielkanocne spotkały się z uznaniem wśród odwiedzających stoisko i były chętnie kupowane. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci z terenu naszej Gminy.

D. SlezakCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności