Aukcja charytatywna

Dodano: 06.04.2012
A A A
W dniu 01.04.2012r. w Niedziele Palmową przy Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Świata w Niegłowicach GOK w Jaśle z/s Trzcinica przygotował aukcję charytatywną na rzecz organizacji letniego wypoczynku dla dzieci.
W dniu 01.04.2012r. w Niedziele Palmową przy Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Królowej  Świata w Niegłowicach GOK w Jaśle z/s Trzcinica przygotował aukcję charytatywną na rzecz organizacji  letniego wypoczynku dla dzieci.Do nabycia były stroiki i ozdoby wielkanocne wykonane przez dzieci na warsztatach  plastycznych w świetlicach.
Prace również  brały udział w V  Gminnym Konkursie Wielkanocnym.

Za ofiarowane środki finansowe parafianom Niegłowic
serdecznie dziękujemy !

Renata KiełtykaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner