Kolorowe pisanki

Dodano: 06.04.2012
A A A
W marcu na świetlicy w Zimnej Wodzie odbyły się warsztaty zdobienia pisanek wielkanocnych.


   W marcu na świetlicy w Zimnej Wodzie odbyły się warsztaty zdobienia pisanek wielkanocnych.


   Każdy uczestnik warsztatu miał możliwość wyboru sposobu ozdabiania jajek. Tak więc w zdobieniu pisanek zostały wykorzystane trzy różne techniki tj. metoda pergamano, która polega na wycinaniu kolorowych wzorów z pergaminu i naklejaniu ich na jajka, obklejanie jajek makaronem oraz techniką karczocha.

   Prace które zostały wykonane przez dzieci były piękne i kolorowe, sprawiły, iż każde dziecko było uśmiechnięte i szczęśliwe, że mogło zaprezentować swój talent plastyczny. Jeszcze większą radością dla każdego z nich było wystawienie tych prac na kiermaszu świątecznym przy Kościele w Szebniach, a dochód zostanie przeznaczony na wakacje dla dzieci, które uczęszczają na świetlicę.

Marta FilipCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności