"PAN KRYSTUS JEST PODOBIEN ZIARNU PSZENICZNEMU"

Dodano: 06.04.2012
A A A
W Niedzielę Palmową (1 kwietnia 2012r.) w starym kościele parafialnym w Szebniach odbył się niecodzienny koncert.


   W Niedzielę Palmową (1 kwietnia 2012r.) w starym kościele parafialnym w Szebniach odbył się niecodzienny koncert.  Zespół muzyki dawnej z Krakowa HORTUS ARTIUM  w składzie Katarzyna Kosiek (sopran), Kazimierz Pyzik (viole, fidel), Michał Krawczyk (viola) oraz Tomasz Welanyk (instrumenty perkusyjne) przedstawił licznie zgromadzonej publiczności pieśni pasyjne  z polskich kancjonałów renesansowych.

   Organizatorami koncertu byli Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle, Stowarzyszenie Parafii Szebnie Dziedzictwo oraz Parafia p.w. Św. Marcina Biskupa w Szebniach.


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner