Koszyczek Wielkanocny

Dodano: 11.04.2012
A A A
Na świetlicy w Gorajowicach odbyły się kilkudniowe zajęcia plastyczne, na których zostały wykonane niepowtarzalne, oryginalne i kolorowe koszyczki wielkanocne metodą origami.


Na świetlicy w Gorajowicach odbyły się kilkudniowe zajęcia plastyczne, na których zostały wykonane niepowtarzalne, oryginalne i kolorowe koszyczki wielkanocne metodą origami.Koszyczki udekorowane zostały wiosennymi kwiatami wykonanymi z bibuły i krepiny oraz kurczątkami, zajączkami i kolorowymi jajkami.
Zajęcia przyniosły wszystkim dzieciom wiele radości i zabawy oraz możliwość  pożytecznie spędzenia czasu rozwijając u młodych artystów ukryte zdolności i zainteresowania. Koszyczki zostały wystawione na sprzedaż na kiermaszu świątecznym przy kościele w Niegłowicach a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na organizację wakacji dla dzieci uczęszczających na poszczególne świetlice.

Kosiba JoannaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner