Ogólnopolska akcja charytatywna POLA NADZIEI 2012

Dodano: 13.04.2012
A A A
W dniu 1 kwietnia 2012r. - w Niedzielę Palmową - przed Kościołem w Szebniach została przeprowadzona akcja charytatywna POLA NADZIEI 2012, zorganizowana przez 15 Drużynę Harcerską działającą przy Zespole Szkół w Szebniach.

W dniu 1 kwietnia 2012r. - w Niedzielę Palmową - przed Kościołem w Szebniach została przeprowadzona akcja charytatywna POLA NADZIEI 2012, zorganizowana przez 15 Drużynę Harcerską działającą przy Zespole Szkół w Szebniach.Na parafian podążających do Kościoła czekali młodzi  wolontariusze z bukietami żółtych wiosennych żonkili - kwiatów nadziei. Młodzież szkolna kwestowała na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum. Szebnianie chętnie wrzucali datki do puszek, a miejscowi harcerze obdarowywali ich "kwiatami nadziei". Młodymi wolontariuszami opiekowali się nauczyciele z Zespołu Szkół w Szebniach: Teresa Warzecha, Teresa Świszcz i Wioletta Zygmunt - szkolny koordynator akcji. Dochód z kwesty został przekazany do Krosna, do Hospicjum im. Błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty. Miejmy nadzieję, że ta szlachetna akcja wejdzie na stałe do kalendarza działań szebieńskiej Szkoły i Kościoła.Jednocześnie składamy serdeczne podziękowanie za życzliwą współpracę Księdzu Proboszczowi Wacławowi Rybce.


ZS Szebnie


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności