Świetlica w Trzcinicy pracownią rękodzieła artystycznego

Dodano: 18.04.2012
A A A
W marcu w okresie przedświątecznym Świetlica w Trzcinicy zorganizowała zajęcia plastyczne z cyklu „Sztuka dla sztuki”.


W marcu w okresie przedświątecznym Świetlica w Trzcinicy zorganizowała zajęcia plastyczne z cyklu „Sztuka dla sztuki”.


Dzieci i młodzież miały możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych, a każdy chętny mógł wybrać coś dla siebie. Uczestnicy zajęć wykorzystując kolorowe serwetki, gazety, kartki, wstążeczki, kolorową bibułę, zielone gałązki bukszpanu, wikliny i inne odpowiednie materiały tworzyli prawdziwe, niepowtarzalne i oryginalne rękodzieła artystyczne (pisanki, palmy wielkanocne, kwiaty z bibuły, koszyczki, stroiki i kartki świąteczne).Młodzi artyści tworząc sztukę ludową mogli pożytecznie spędzić popołudniowy czas ujawniając swoje ukryte talenty oraz wiarę we własne siły i możliwości plastyczne. Każda powstała rzecz jest cennym i oryginalnym nabytkiem każdego uczestnika w popołudniowych zmaganiach ze sztuką. Z wykonanych prac została zorganizowana wystawa, którą można było oglądać do 25 marca w sali świetlicy.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności